Movies
Ratings
36
A Hard DayRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 2.5
Righteous TiesRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5