Titles you rated
ForgottenRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 2.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5