Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Black SailsRated ★ 3.5