Titles you rated
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Yi YiRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0