Series
Ratings
30
Hospital ShipRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.5
AssemblyRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0