Movies
Ratings
76
AladdinRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
The HoarderRated ★ 2.5
Gods of EgyptRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 2.5
Half NelsonRated ★ 2.0
Mirror MirrorRated ★ 4.0
Every Secret ThingRated ★ 2.5
TrespassRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Until the Break of DawnRated ★ 3.5
Snakes and EarringsRated ★ 1.5
Helter SkelterRated ★ 2.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 1.5
The Elephant ManRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
TedRated ★ 2.0
Love for BeginnersRated ★ 1.5