Movies
Ratings
388
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
A Street Cat Named BobRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
Tale of TalesRated ★ 2.5
Captain FantasticRated ★ 5.0
SupersonicRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 2.0
Café SocietyRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.5
Sid & NancyRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
Le Week-EndRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.5