Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 1.0
World War ZRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 1.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0