Titles you rated
Dancer in the DarkRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 1.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0