Titles you rated
Good NewsRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
MantisRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 1.0
Hi.5Rated ★ 1.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
One Second Ahead, One Second BehindRated ★ 1.5
In the Tall GrassRated ★ 1.0
SomebodyRated ★ 1.5
LobbyRated ★ 0.5
StreamingRated ★ 0.5
Perfect DaysRated ★ 1.0
April, Come She WillRated ★ 2.0
The UnrighteousRated ★ 0.5
The Noisy MansionRated ★ 0.5
SharperRated ★ 2.5
Carry OnRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 1.5
Secret(working title)Rated ★ 1.0
The GorgeRated ★ 3.0