Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
The VeilRated ★ 2.5
Familiar WifeRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 2.5
IRIS 2Rated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0