Movies
Ratings
31
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5