Titles you rated
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 3.0