Titles you rated
Bad GuysRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
In Time With YouRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0