Movies
Ratings
720
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Ordinary PersonRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0