Movies
Ratings
105
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5