Titles you rated
Your Turn To KillRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 1.0
- The Lost RoomRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.0