Titles you rated
SunflowerRated ★ 5.0
BurntRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5