Movies
Ratings
94
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0