Titles you rated
The Return of IljimaeRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 4.5- You Are My DestinyRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.0