Titles you rated
A Bug's LifeRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
Bulletproof MonkRated ★ 3.5
American ReunionRated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 2.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0