Titles you rated
The HangoverRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0