Titles you rated
- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0