Movies
Ratings
19
I Am a HeroRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
OrangeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0