Titles you rated
English VinglishRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.0
White GodRated ★ 3.5
The Day of the CrowsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Soul MateRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 1.5
ApocalyptoRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0