Movies
Ratings
23
BraveheartRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0