Titles you rated
Jane EyreRated ★ 4.5
Just My LuckRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
What's Your Number?Rated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.5
Leap YearRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
Love Is in the AirRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5