Titles you rated
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5