Titles you rated
Ghost in the Shell Arise: Border 1 - Ghost PainRated ★ 5.0
The UnfairRated ★ 4.5
TakersRated ★ 5.0
White VengeanceRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
The WarlordsRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 5.0
The RaidRated ★ 5.0
Parallel LifeRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 4.5
Vantage PointRated ★ 4.5
BrokenRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.5