Titles you rated
The Fall GuyRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0