Series
Ratings
15
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5