Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Wings of DesireRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0