Titles you rated
The KingRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0