Movies
Ratings
582 Tazza: The High RollersRated ★ 4.0 Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
 Primal FearRated ★ 3.0 Primal FearRated ★ 3.0
 It Was Just an AccidentRated ★ 4.5 It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
 Corpse BrideRated ★ 3.0 Corpse BrideRated ★ 3.0
 The Boys in the BandRated ★ 3.5 The Boys in the BandRated ★ 3.5
 tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0 tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
 SleepRated ★ 3.5 SleepRated ★ 3.5
 MantisRated ★ 2.0 MantisRated ★ 2.0
 DamselRated ★ 3.5 DamselRated ★ 3.5
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
 Yadang: The SnitchRated ★ 1.5 Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
 The Thursday Murder ClubRated ★ 2.0 The Thursday Murder ClubRated ★ 2.0
 HelplessRated ★ 2.5 HelplessRated ★ 2.5
 Extreme JobRated ★ 4.5 Extreme JobRated ★ 4.5
 Save the Green Planet!Rated ★ 4.0 Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
 Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5 Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
 The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.5 The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.5
 BallerinaRated ★ 4.0 BallerinaRated ★ 4.0
 Chungking ExpressRated ★ 2.5 Chungking ExpressRated ★ 2.5