Titles you rated
Hyper KnifeRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 3.0
DekalogRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 3.0- Hitler: The Rise of EvilRated ★ 2.5