Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5