Titles you rated
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Fly Me to the SaitamaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
The New Interpretation of the Three Kingdom SagaRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Rookies the Movie: GraduationRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Score: A Film Music DocumentaryRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0