Movies
Ratings
818
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
The Two PopesRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
White BirdRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
SaltburnRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Cunk on LifeRated ★ 3.5
Hack Your Health: The Secrets of Your GutRated ★ 3.5
His Three DaughtersRated ★ 4.0
Fair PlayRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0