Titles you rated
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Beyond the BarRated ★ 3.0
Sharp ObjectsRated ★ 4.0
Mare of EasttownRated ★ 4.5
The Gilded Age Season 1Rated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.5