Movies
Ratings
86
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0