Series
Ratings
30
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 0.5
Attack on TitanRated ★ 5.0