Movies
Ratings
294 Ready Player OneRated ★ 4.5 Ready Player OneRated ★ 4.5
 BelieverRated ★ 3.5 BelieverRated ★ 3.5
 The HelpRated ★ 4.0 The HelpRated ★ 4.0
 A Clockwork OrangeRated ★ 4.5 A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
 The DiscloserRated ★ 3.5 The DiscloserRated ★ 3.5
 MementoRated ★ 4.5 MementoRated ★ 4.5
 HostilesRated ★ 3.5 HostilesRated ★ 3.5
 The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.0 The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.0
 The Shape of WaterRated ★ 4.0 The Shape of WaterRated ★ 4.0
 Justice LeagueRated ★ 3.5 Justice LeagueRated ★ 3.5
 Loving VincentRated ★ 4.0 Loving VincentRated ★ 4.0
 Black PantherRated ★ 4.0 Black PantherRated ★ 4.0
 Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5 Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
 Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5 Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
 The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5 The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
 Fantastic FourRated ★ 3.5 Fantastic FourRated ★ 3.5
 The EqualizerRated ★ 4.0 The EqualizerRated ★ 4.0
 A Taxi DriverRated ★ 3.5 A Taxi DriverRated ★ 3.5
 The 51st StateRated ★ 3.5 The 51st StateRated ★ 3.5
 The Passion of the ChristRated ★ 4.0 The Passion of the ChristRated ★ 4.0