Movies
Ratings
45
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 1.5
Taken 2Rated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 0.5
TangledRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0