Titles you rated
Gantz:ORated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
ElleRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0