Movies
Ratings
329
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 1.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.0
CocoRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
What a Girl WantsRated ★ 3.0