Titles you rated
Something in the RainRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
The Vineyard ManRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.5
Reunited WorldsRated ★ 3.0
School 2017Rated ★ 4.0- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 3.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.0
Radiant OfficeRated ★ 3.0
Woman with a SuitcaseRated ★ 3.5