Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.5
Speak No EvilRated ★ 3.0
Happy GilmoreRated ★ 3.0
SorumRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Seoul StationRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 5.0
FirefightersRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0