Series
Ratings
52
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
JumongRated ★ 2.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0