Movies
Ratings
181
The Lazarus EffectRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 1.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 2.0
CJ7: The CartoonRated ★ 2.0
Shaun of the DeadRated ★ 2.0
Air DollRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 0.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
Villain and WidowRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 2.5- DUMB WAYS TO DIERated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Fortune SalonRated ★ 3.0