Movies
Ratings
316
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
RocketmanRated ★ 2.5
Dark PhoenixRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
GlassRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The NunRated ★ 2.5
The ThingRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 2.5